| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | $13,000-14,000 |
| قدرت: | 5.2 کیلو وات | ولتاژ: | 380 ولت / 220 ولت |
|---|---|---|---|
| ابعاد ماشین: | 1780×1620×1400 میلی متر | وزن دستگاه: | 550 کیلوگرم (NW)، 700 کیلوگرم (GW) |
| سرعت کار: | 1-3PCS در دقیقه | ضخامت مقوا: | 1-4 میلی متر |
| عرض ستون فقرات مورد سخت: | 9 میلی متر (دقیقه) | باز کردن جلد جلد کتاب: | 780x430mm (حداکثر)، 140x140mm (حداقل) |
| ضخامت کاغذ: | 80-200 گرم | اندازه بسته بندی: | 2100*1300*1830 میلی متر |
| سرعت صحافی: | ۲-۳ عدد/دقیقه | اندازه کاغذ حداکثر: | 780*430mm |
| اندازه کاغذ: | 125*125 میلی متر | سرعت چسباندن: | 20-40 عدد (MF-GM500) |
| عرض پوشش حداکثر: | 500 میلی متر (MF-GM500) | ||
| برجسته کردن: | دستگاه صحافی دفترچه یادداشت نیمه اتوماتیک,دستگاه ساخت جلد کتاب با توان 5.2 کیلووات,دستگاه صحافی دفترچه یادداشت با مقوای 1-4 میلیمتر |
||
| مدل | MF-SCM500A |
|---|---|
| منبع برق | 380 ولت/220 ولت، 50 هرتز |
| قدرت دستگاه مرکزی | 5.2kW |
| سرعت کار | 1-3PCS/دقیقه |
| ضخامت کاغذ | 1-4mm |
| عرض ستون فقرات در صورت سخت (در دقیقه) | 9 میلی متر |
| اندازه کیف کتاب باز (حداکثر) | 780x430 میلی متر |
| اندازه جعبه کتاب باز (دقيقه) | 140x140 میلی متر |
| ضخامت کاغذ | 80 تا 200 گرم |
| ابعاد ماشین (L × W × H) | 1780×1620×1400 میلی متر |
| اندازه بسته بندی (LxWxH) | ۲۱۰۰*۱۳۰۰*۱۸۳۰ میلی متر |
| وزن ماشین | N.W 550KG؛ G.W.700KG |
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر