| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-100 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| مدل: | MF-100 | منبع برق: | 380 ولت / 220 ولت، 50 هرتز |
|---|---|---|---|
| سرعت کار: | ۸۰ بار در دقیقه | قدرت اصلی: | 0.75 کیلووات |
| چاقو برش: | R3-R10mm | ضخامت برش (حداکثر): | 100 میلی متر |
| ابعاد دستگاه (L×W×H): | 350*550*1230mm | وزن دستگاه: | 200 کیلو |
| برجسته کردن: | دستگاه برش گوشه تک سر,دستگاه برش گوشه برقی,دستگاه برش ورق دور گوشه |
||
این دستگاه در برش فیلت کارتها، کارتهای دعوت، علائم تجاری، تقویم، کارت ویزیت، جلد کتاب و انواع محصولات کاغذی کاربرد دارد. بنابراین می تواند توسط انواع مختلف صنعت چاپ استفاده شود.
![]()
| مدل | MF-100 |
| منبع تغذیه | 380V/220V, 50HZ |
| سرعت کار | 80 بار در دقیقه |
| توان اصلی | 0.75KW |
| چاقوی برش | R3-R10mm |
| ضخامت برش (حداکثر) | 100mm |
| ابعاد دستگاه (طول×عرض×ارتفاع) | 350*550*1230mm |
| وزن دستگاه | 200kg |
ما، شرکت Dongguan Maufung Machinery، مستقر در شهر Dongguan، استان گوانگدونگ، تولید کننده متخصص در ماشین آلات صحافی پس از چاپ کتاب و ماشین آلات ساخت جعبه های سخت هستیم. ما عمدتاً دستگاه Lay Flat Photo Book، دستگاه Head Band Book Block، دستگاه Semi Auto Case Maker، دستگاه Hard Cover Book Case In، دستگاه Joint Forming، دستگاه Rounding Book Block، دستگاه Elastic Band Inserting، دستگاه Double Round Corner Cutting، ماشین آلات صحافی سیمی کتاب، ماشین آلات ساخت جعبه های سخت و غیره را تولید می کنیم.
ما تعداد زیادی مهندس فنی ماشین آلات حرفه ای داریم که به بهبود تکنیک تولید ماشین آلات اختصاص داده اند. با ارتقای مداوم کیفیت محصول و خدمات پس از فروش، ما همچنین بر توسعه خود با پایبندی به “اصل مردم محور، کیفیت برای استراتژی بقا، اعتبار برای استراتژی توسعه” و استراتژی “ریشه در کیفیت، توسعه از طریق برند” تمرکز می کنیم. ما خدمات پس از فروش متفکرانه ای از جمله خدمات نصب، تنظیم و نگهداری دستگاه را ارائه می دهیم. تجهیزات تولید درجه یک، نیروی فنی درجه یک، کیفیت درجه یک و خدمات درجه یک باعث می شود که ما اعتماد شرکت های متعددی را در داخل و خارج از کشور جلب کنیم.
![]()
■ ما دارای فروشندگان و تکنسین های حرفه ای هستیم که با تخصص و مهارت های عالی خود به شما خدمت می کنند.
■ ما ماشین آلات را به بیش از 100 کشور صادر کرده ایم و یک سیستم و شبکه خدمات توسعه یافته ایجاد کرده ایم.
■ همه ماشین ها از یک سال گارانتی رایگان برخوردار هستند.
■ عملکرد آسان ماشین ها و کنترل دقیق کیفیت، خدمات پس از فروش را بسیار ساده می کند.
■ خدمات نگهداری حرفه ای و کارآمد و بازخورد سریع و دقیق اطمینان حاصل می کند که شما از مراقبت با کیفیت بالا و مداوم ما بهره مند خواهید شد.
1. گارانتی دستگاه چیست؟
--- یک سال گارانتی رایگان، پشتیبانی فنی مادام العمر.
2. آیا شما تولید کننده هستید؟
--- بله، ما یک تولید کننده واقع در شهر Dongguan هستیم.
3. آیا خدمات نصب مهندس در دسترس است؟
--- بله، ما پشتیبانی فنی آنلاین و همچنین خدمات نصب مهندس را ارائه می دهیم.
4. در مورد فرآیند خدمات پس از فروش چطور؟
--- هنگامی که دستگاه شما مشکلی دارد، با ما تماس بگیرید و ما بلافاصله به شما کمک خواهیم کرد.
5. آیا دستگاه شما دارای گواهی CE است؟
--- بله.
6. زمان تولید پس از ثبت سفارش چقدر است؟
--- حدود 7-30 روز
7. آیا بسته بندی محکم است؟
---- بله، البته! تمام بسته بندی صادراتی ما با جعبه چوبی محکم است، همه مطابق با استاندارد بسته بندی صادراتی هستند.
8. آیا قبل از تحویل دستگاه ها را بازرسی می کنید؟
---- بله، ما دستگاه را توسط بخش QC خود قبل از تحویل آزمایش خواهیم کرد.
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر