| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-SCM500A |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| قیمت: | USD/EUR/CNY |
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| قابلیت ارائه: | 100 مجموعه/ماه |
| مدل: | MF-SCM500A | سرعت: | 180 قطعه در ساعت |
|---|---|---|---|
| حداکثر اندازه: | 780*430mm | ضخامت کاغذ: | 80-200 گرم |
| تضمین: | 12 ماه | شرایط: | جدید |
| استفاده: | مقوا 1-4 رایانه شخصی ، 5 قطعه برای گزینه | خدمات پس از فروش: | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| برجسته کردن: | دستگاه جلد ساز 5.2 کیلووات,جلد ساز کتاب شومیز,جلد ساز کتاب شومیز |
||
دستگاه ساخت جلد سخت نیمه اتوماتیک، دستگاه جلدسازی کتاب، دستگاه ساخت جلد سخت برای دفترچه یادداشت MF-SCM500A
دستگاه جلدسازی سخت MF-SCM500A عمدتاً در ساخت جلدهای سخت برای دفترچه یادداشت، کتاب عکس (آلبوم عکس)، پوشه ها، گواهینامه ها، کتاب های جلد سخت استفاده می شود. این دستگاه برای چاپخانه ها، انتشارات، سفارشات سفارشی، نمونه سازی، چاپ دیجیتال و غیره مناسب است.
| مدل | MF-SCM500A |
| منبع تغذیه | 380V/220V, 50HZ |
| توان اصلی | 5.2kw |
| سرعت کار | 1-3 عدد در دقیقه |
| ضخامت مقوا | 1-4mm |
| عرض عطف جلد سخت (حداقل) | 8mm |
| اندازه جلد کتاب باز (حداکثر) | 780x430mm |
| اندازه جلد کتاب باز (حداقل) | 140x140mm |
| ابعاد دستگاه (طول × عرض × ارتفاع) | 1780 × 1620 × 1400mm |
| ضخامت کاغذ | 80-200 گرم |
| وزن دستگاه | 550 کیلوگرم |
![]()
سیستم تحویل مقوای خودکار;
سیستم PLC
استفاده از چسب ذوب داغ (چسب حیوانی / چسب ژله ای)
ضخامت مقوا را می توان به طور خودکار تنظیم کرد
تنظیم سریع اندازه با چرخاندن چرخ دستی.
لوله نور داخل میز کار برای موقعیت یابی کاغذ.
![]()
![]()
ما، شرکت ماشین آلات Dongguan Maufung، تولید کننده متخصص در ماشین آلات صحافی پس از چاپ کتاب و ماشین آلات ساخت جعبه های سخت هستیم. ما عمدتاً دستگاه Lay Flat کتاب عکس، دستگاه نوار سر بلوک کتاب، دستگاه جلدساز نیمه اتوماتیک، دستگاه جلدساز کتاب جلد سخت، دستگاه گرد کردن بلوک کتاب، دستگاه های صحافی کتاب سیمی، دستگاه درج نوار الاستیک، دستگاه انباشته سازی کتاب، دستگاه های ساخت جعبه های سخت و غیره را تولید می کنیم. ما ماشین آلات را در بیش از 100 کشور نصب کرده ایم.
ما دارای برندهای مستقل و شناخته شده MAUFUNG هستیم. ما کیفیت و خدمات پس از فروش را به عنوان هسته اصلی کسب و کار خود در نظر می گیریم که باعث شهرت خوب برند ما در جهان می شود. و ما یک تیم تحقیق و توسعه بسیار حرفه ای داریم. ما به روند بازار اهمیت می دهیم، بر کیفیت و عملکرد دستگاه تمرکز می کنیم و به تقاضای مشتریان اهمیت زیادی می دهیم. ما ماشین آلات را در بیش از 100 کشور نصب کرده ایم. مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر