| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-400a |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| مدل: | MF-400a | اندازه تمبر: | 390x390mm (حداکثر) |
|---|---|---|---|
| عملکرد: | بسته بندی | استفاده: | دستگاه چاپ طلا |
| تضمین: | 12 ماه | شرایط: | جدید |
| برنامه: | کتاب مقدس ، خاطرات ، نوت بوک و غیره | خدمات پس از فروش: | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدئویی، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| برجسته کردن: | دستگاه پرس بلوک کتاب 70x70mm,دستگاه پرس صحافی 1.5 کیلووات,دستگاه پرس صحافی هیدرولیک MAUFUNG |
||
دستگاه پرس بلوک کتاب برای طلاکوبی لبه، دستگاه صحافی کتاب گرد MF-400A
مدل MF-400A تجهیزاتی برای طلاکوبی لبه کتاب است. این اولین گام برای طلاکوبی لبه کتاب است. عملکرد آن بستهبندی و فشردهسازی بلوکها با اندازه یکسان برای فرآیند ساب و طلاکوبی است. این مدل از سیستم هیدرولیک با فشار زیاد استفاده میکند. گیره را میتوان 360 درجه چرخاند، بنابراین برای فرآیندهای بعدی راحت است.
| مدل | MF-400A |
| ولتاژ نامی | 380V/220V, 50HZ |
| توان نامی | 1.5KW |
| حداکثر محدوده بستهبندی | 390x390mm |
| حداقل محدوده بستهبندی | 70x70mm |
| ابعاد دستگاه (طول×عرض×ارتفاع) | 1500x600x820mm |
| وزن دستگاه | 480kg |
1. بستهبندی و فشردهسازی بلوک کتاب توسط مدل MF-400A
2. ساب زدن لبه بلوک توسط مدل MF-400A
3. طلاکوبی با مدل MF-400C
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر