| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-100 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| قیمت: | USD/EUR/CNY |
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| قابلیت ارائه: | 100 مجموعه/ماه |
| مدل: | MF-100 | حداکثر ضخیم: | 100 میلی متر |
|---|---|---|---|
| تیغه: | مستقیم و دور | سرعت: | 80 بار در دقیقه |
| قدرت: | برق | تضمین: | 1 سال |
| استفاده: | دستگاه برش کتاب گالینگور | برنامه: | نوت بوک ، کتابهای پوشش سخت ، دفتر خاطرات و غیره |
| برجسته کردن: | ماشین برش گوشه کتاب R3mm,دستگاه برش گوشه ای R10mm,0......... |
||
دستگاه برش گوشه کتاب، دستگاه برش کاغذ MF-100
دستگاه برش گوشه کتاب MF-100 در کارتها، کارتهای دعوت، علائم تجاری، تقویم، کارت ویزیت، جلد کتاب و برش فیلت انواع محصولات کاغذی کاربرد دارد. بنابراین می تواند توسط انواع مختلف صنعت چاپ استفاده شود.
| مدل | MF-100 |
| منبع تغذیه | 380V/220V, 50HZ |
| سرعت کار | 80 بار در دقیقه |
| توان اصلی | 0.75KW |
| چاقوی برش | R3-R10mm |
| ضخامت برش (حداکثر) | 100mm |
| ابعاد دستگاه (طول × عرض × ارتفاع) | 1070 × 560 × 1240 میلیمتر |
| وزن دستگاه | 270 کیلوگرم |
![]()
![]()
به عنوان شرکتی که تحقیق و توسعه، تولید و فروش را ادغام می کند، ما کیفیت و خدمات را به عنوان هسته اصلی کسب و کار خود در نظر می گیریم.
![]()
■ ما فروشندگان و تکنسین های حرفه ای داریم که با تخصص و مهارت های نفیس خود به شما خدمت می کنند.
■ ما دستگاه ها را به بیش از 100 کشور صادر کرده ایم و سیستم و شبکه خدمات توسعه یافته ای را ایجاد کرده ایم.
■ همه دستگاه ها از یک سال گارانتی رایگان برخوردار هستند.
■ عملکرد آسان دستگاه ها و کنترل دقیق کیفیت، خدمات پس از فروش را بسیار ساده می کند.
■ خدمات نگهداری حرفه ای و کارآمد، و بازخورد سریع و دقیق اطمینان حاصل می کند که شما از مراقبت با کیفیت بالا و مداوم ما بهره مند خواهید شد.
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر