| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-SCM500A |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| قیمت: | USD/CNY/EUR |
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| قابلیت ارائه: | 100 مجموعه/ماه |
| مدل: | MF-SCM500A | سرعت: | 180 قطعه در ساعت |
|---|---|---|---|
| حداکثر اندازه: | 430*780 میلی متر | ولتاژ: | 380/220V ، 3PH ، 50/60Hz |
| برنامه: | چاپ کوتاه مدت چاپ | استفاده از مصدومیت: | مورد برای کتابهای گالینگور ، نوت بوک ها |
| برجسته کردن: | ماشين بسته بندي کتاب با پوشش سخت 80 گرم,ماشين بسته بندي کتاب با پوشش سخت 180 عدد در ساعت,ماشین ساخت جلد آلبوم 140*140 میلی متر |
||
ماشین ساخت جلد آلبوم، ماشین ساخت پشت سخت برای کتاب عکس MF-SCM500A
180 عدد/ساعت آلبوم عکس نیمه اتوماتیک ماشین ساخت جلد سخت ماشین بسته بندی کتاب
این دستگاه Semi Auto Case Maker MF-SCM500A به طور عمده در پوشش و چاپ کتاب های مختلف، کتاب های عکاسی (آلبوم عکس) ، پوشه ها، گواهینامه ها، کتاب های سخت پوشه استفاده می شود.این فرآیند به راحتی در دو بار در هر دو طرف در همان زمان توسط یک اپراتور به پایان می رسداین یک شریک خوب برای پست مطبوعات، به ویژه پست مطبوعات دیجیتال است.
| مدل | MF-SCM500A |
| منبع برق | 380 ولت/220 ولت، 50 هرتز |
| قدرت دستگاه مرکزی | 5.2kW |
| سرعت کار | 1-3PCS/دقیقه |
| ضخامت کاغذ | 1-4mm |
| عرض ستون فقرات در صورت سخت ((دقيقه)) | 9 میلی متر |
| اندازه جعبه کتاب باز ((حداقل)) | 780x430 میلی متر |
| اندازه جعبه کتاب باز ((دقيقه) | 140x140 میلی متر |
| ابعاد ماشین ((L × W × H)) | 1780×1620×1400 میلی متر |
| ضخامت کاغذ | 80 تا 200 گرم |
| وزن ماشین | ۵۵۰ کیلو |
● فشار خودکار کارتونی
● جابجا کننده ی پایی پنوماتیک
● سیستم PLC
● از چسب ذوب شده گرم استفاده کنید
● سرعت تنظیم سریع
● با چرخش چرخ دست، اندازه کارتونی را تنظیم کنید
● لوله نور در داخل میز کار باعث دقیق تر شدن موقعیت می شود.
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر