| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | mf-fac390a |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| مدل: | mf-fac390a | حداکثر سرعت: | 650 قطعه در ساعت |
|---|---|---|---|
| حداکثر اندازه: | 390*297mm | ولتاژ: | 380/220V ، 3PH |
| حداقل اندازه: | 90*60 میلیمتر | ضخامت بلوک: | 4-60 میلی متر |
| تضمین: | 1 سال | نکات برجسته: | پوشش خودکار در ، تشکیل مشترک خودکار ، کتابهای پشته خودکار |
| برنامه: | چاپ خانه ، ناشر ، تولید کننده کتاب | استفاده: | کتاب جلد سخت ، نوت بوک ، دستگاه ساخت کتاب عکس |
| برجسته کردن: | ماشين تشكيل گره اي 9 كيلو وات,380*270mm کتاب محفظه در ماشین,ماشين ظرفشويي کتاب 9 کيلووايت |
||
ماشین ماشین سازی خودکار MF-FAC390A یک کشیدن دوایستگاه ها
مدل MF-FAC390A بر اساس مدل MF-FAC390 است، با دو ایستگاه از فشرده سازی و پیچیدن واحد، سرعت آن به شدت افزایش یافته است.کتابهای تصویری و دیگر کتابهای با پوشش سخت. آن را به کار می گیرد تغذیه برای تحویل پرونده های اتوماتیک با کتاب پس از پیچیدن عملکرد؛ به طور خودکار موارد در بلوک با تراز و دستگاه فشار برای اطمینان از یک محفظه دقیق در اثربه طور خودکار کتاب را فشار می دهد و خم می کندو به طور خودکار محصولات نهایی را تحویل می دهد. این یک شریک خوب برای تولید کتاب های جلد سخت است.
| مدل | MF-FAC390A |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز |
| قدرت دستگاه مرکزی | 9kW |
| ضخامت کتاب | 4-60 میلی متر |
| اندازه سقف سخت (حداکثر) | ۳۸۰*۲۷۰ میلی متر |
| اندازه سقف چوبی سخت (دقیقه) | 100*100 میلی متر |
| سرعت آنلاین | 600 عدد |
| ابعاد ماشین ((L × W × H)) | ۴۹۵۰*۲۶۵۰*۲۰۰۰ میلی متر |
| وزن ماشین | 2000kg |
![]()
![]()
![]()
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر