| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MAUFUNG |
| گواهی: | CE |
| شماره مدل: | MF-SCM500A |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 مجموعه |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | بسته چوبی برای صادرات |
| زمان تحویل: | 7 تا 15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| مدل: | MF-SCM500A | سرعت: | 180 قطعه در ساعت |
|---|---|---|---|
| حداکثر اندازه: | 780*430mm | ولتاژ: | 380/220V ، 3PH |
| حداقل اندازه: | 140*140mm | ضخامت کاغذ: | 80-200 گرم |
| تضمین: | 1 سال | برنامه: | چاپ کوتاه مدت چاپ |
| استفاده: | مورد برای کتاب پوشش سخت ، نوت بوک | ||
| برجسته کردن: | دستگاه ساخت جلد سخت 200 گرمی,دستگاه ساخت جلد سخت 180 جلد در ساعت,دستگاه جلدسازی اتوماتیک 5.2 کیلووات |
||
ماشین ساخت کیف های سخت کتاب MF-SCM500A
این دستگاه ساخت کیف های سخت کتاب MF-SCM500A عمدتا در پوشش و چاپ کتاب های مختلف، کتاب های عکس (آلبوم عکس) ، پوشه ها، گواهینامه ها، کتاب های سخت پوشه استفاده می شود.این فرآیند به راحتی در دو بار در هر دو طرف در همان زمان توسط یک اپراتور به پایان می رسداین یک شریک خوب برای پست مطبوعات، به ویژه پست مطبوعات دیجیتال است.
![]()
| مدل | MF-SCM500A |
| منبع برق | 380 ولت/220 ولت، 50 هرتز |
| قدرت دستگاه مرکزی | 5.2kW |
| سرعت کار | 1-3PCS/دقیقه |
| ضخامت کاغذ | 1-4mm |
| عرض ستون فقرات در صورت سخت ((دقيقه)) | 8 میلی متر |
| اندازه جعبه کتاب باز ((حداقل)) | 780x430 میلی متر |
| اندازه جعبه کتاب باز ((دقيقه) | 140x140 میلی متر |
| ابعاد ماشین ((L × W × H)) | 1780×1620×1400 میلی متر |
| ضخامت کاغذ | 80 تا 200 گرم |
| وزن ماشین | ۵۰۰ کیلوگرم |
توجه: استاندارد ماشین برای 1-4 عدد کارتونی است، با 5 عدد کارتونی برای گزینه.
● سیستم تغذیه خودکار کاغذ
● کلید خودکار پایی پنوماتیک
● استفاده از سیستم عامل PLC
● از چسب داغ (چسب حیوانات / ژله) استفاده کنید
● جایگزین کردن محصولات، سرعت تنظیم سریع. ضخامت کارتون می تواند به طور خودکار تنظیم شود
● با چرخش چرخ دستگیره، اندازه را تنظیم کنید
● لوله نور در داخل میز کار باعث می شود که موقعیت دقیق تر باشد.
![]()
ما Dongguan Maufung ماشین آلات شرکت محدود یک تولید کننده تخصصی در کتاب پس از مطبوعات ماشین های پابند و ماشین های جعبه سخت ساخت است. ما عمدتا تولید کتاب عکس قرار دادن ماشین صاف,دستگاه باند سر کتاب، سازنده کیس نیمه اتوماتیک ، ماشین کیف کتاب در ماشین ، ماشین گرد کردن بلوک کتاب ، ماشین های بسته بندی کتاب سیم ، ماشین های جعبه سخت ، و غیره.
ما دارای نام تجاری مستقل معروف مافنگ هستیم. ما کیفیت و خدمات پس از فروش را به عنوان هسته ی کسب و کارمان می گیریم که باعث شهرت خوب برند ما در جهان می شود.و ما یک تیم تحقیق و توسعه بسیار حرفه ای داریم (سه مهندس)ما به روند بازار اهمیت می دهیم، بر کیفیت و عملکرد ماشین تمرکز می کنیم و اهمیت زیادی به تقاضای مشتریان می دهیم.ما ماشين ها رو به بيشتر از 100 کشور نصب کرديممنتظر همکاری با شما هستم
![]()
■ ما فروشندگان و تکنسین های حرفه ای داریم که با تخصص و مهارت های فوق العاده خود به شما خدمت می کنند.
■ ما ماشین آلات را به بیش از 100 کشور صادر کرده ایم و یک سیستم و شبکه خدمات توسعه یافته ایجاد کرده ایم.
■ تمام ماشین ها از یک سال گارانتی رایگان برخوردارند.
■ استفاده آسان از ماشین آلات و کنترل دقیق کیفیت کار پس از فروش را بسیار ساده می کند.
■ خدمات نگهداری حرفه ای و کارآمد و بازخورد سریع و دقیق اطمینان حاصل می کند که شما از مراقبت های با کیفیت و مداوم از ما لذت خواهید برد.
تماس با شخص: Marry Qu
تلفن: 86-13763211611
فکس: 86-0769-21662570
کاملا اتوماتیک هارد کاور کتاب محفظه در ماشین با یک فشرده سازی و Creasing ایستگاه Maufung MF-FAC390
دستگاه ساخت جلد سخت دو ایستگاهی / صحافی نیمه اتوماتیک MF-SCM500A2
دستگاه جلد زنی کتاب 1000 عدد در ساعت، دستگاه جلد سخت MF-SKJ380AS
دستگاه برش گوشه گرد دوگانه تمام اتوماتیک R6 R8 R10، دستگاه برش دفترچه یادداشت Maufung MF-ACM380
دستگاه درج کش برای کتابهای جلد سخت نیمهخودکار Maufung مدل MF-SEM450 برای دفترچه یادداشت
17 عدد در دقیقه دستگاه جلد زنی نیمه اتوماتیک کتاب 360x270mm MF-SKJ380AS
دستگاه فرم دهی مفصل هیدرولیک کتاب 560*450 میلیمتر، دستگاه صحافی کتاب جلد سخت 80 میلیمتری
A4 سایز سیم O لپ تاپ ماشین بسته بندی کارتون ماشین سوراخ کردن کاغذ ماشین سوراخ کردن کاغذ MF-CPM300
دستگاه صحافی سیمکشی دو حلقه ای خودکار Maufung Semi Auto A5 MF-SDM520
دستگاه صحافی مارپیچ کتاب CE Twin Coil، 25 عدد در دقیقه، مدل MF-SDM360، با طول 360 میلیمتر